Viešbučių ir „AirBnB“ Pranašumai ir Trūkumai: Kuris iš jų Jums Tinka?

Važiuojate į kelią ir jums reikia nakvynės? Šiomis dienomis yra tiek daug apgyvendinimo galimybių, todėl sunku žinoti, kuris iš jų jums tinkamiausias. Viešbučiai ir „AirBnB“ daugeliu atžvilgių yra panašūs, tačiau siūlo skirtingas funkcijas ir privalumus. Taigi kurį turėtumėte pasirinkti?

Mes išmokysime jus visko, ką reikia žinoti apie viešbučius ir „AirBnB“. Nesvarbu, ar ieškote patogumų, kainų intervalų ar galimybės pažinti naujas kultūras, šis straipsnis padės apsispręsti.

Kas yra viešbutis?

Viešbutis yra vieta, kurioje galite apsistoti vienai ar kelioms naktims. Paprastai jie siūlo daugybę patogumų, tokių kaip belaidis internetas, televizorius ir pusryčiai.

Kas yra „AirBnB“?

„AirBnB“ yra patogus naudoti namai, kuriuos galite išsinuomoti nustatytam laikui. Jie siūlo nepakartojamą patirtį, nesvarbu, ar tai būtų šeimininko asmenybė, ar vietos ypatybės.

„AirBnB“ paprastai yra pigesnis nei viešnagė viešbutyje ir suteikia keliautojams galimybę apsistoti lankomame mieste.

„AirBnB“ yra unikali patirtis, nes namo istorija ir dizainas yra dalis to, kas daro jį tokiu ypatingu. Svečiai gali tyrinėti naujas vietas, kartu išgyvendami savo kultūrą, apsistodami kažkieno namuose.

Privalumai:

– Gebėjimas patirti tikrą kultūrinę patirtį

– Jame yra daugiau erdvės nei tradiciniame viešbučio kambaryje

– Visame pasaulyje galima rinktis iš daugybės įdomių „AirBnB“.

Trūkumai:

-Jei nenorite bendrauti su savo šeimininkais, tai gali būti nelinksma

-Niekada nežinai, ką gausi dėl patogumų

Viešbučių privalumai

Geriausias būdas pradėti šį palyginimą – pažvelgti į viešbučių privalumus. Vienas iš akivaizdžiausių apsistojimo viešbutyje pranašumų yra tai, kad turėsite prieigą prie tokių patogumų kaip baseinas, sporto salė ir konsjeržo paslaugos. Keliautojai dažnai vertina tai, kad jie gali naudotis šiais patogumais viešnagės metu. Viešbučiai taip pat paprastai yra brangesni nei „AirBnB“, tačiau tai priklauso nuo vietos ir metų laiko.

Viešbučiai taip pat tinka verslo keliautojams, kuriems reikia būti šalia įmonės biurų ar klientų, nes jie suteikia lengvą prieigą prie transporto maršrutų, o tai gali palengvinti žmonių, kuriems kelionėje reikia pasirūpinti, lengvumą. Be to, jei keliaujate su šeima ar grupe, viešbučiai siūlo daugiau kambarių pasirinkimų nei „AirBnB“. Paprastai viešbutyje yra daugiau nei vienas miegamasis ir kartais net papildoma gyvenamoji erdvė.

Viešbučių trūkumai

Yra keletas viešbučių trūkumų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš užsakydami. Viena iš priežasčių neapsigyventi viešbutyje yra kaina; viešbučiai paprastai yra brangesni nei „AirBnB“. Kitas trūkumas yra privatumo ir erdvės kontrolės trūkumas. Pavyzdžiui, negalite duoti svečiams savo rakto, todėl, jei ko prireiks, jie turės pasibelsti į jūsų duris. Privatumo trūkumas taip pat gali sukelti nepatogias situacijas, pavyzdžiui, kai būnate su nepažįstamais žmonėmis, kurie nėra susipažinę su jūsų namų taisyklėmis.

AirBnB pranašumai

Vienas geriausių dalykų, susijusių su „AirBnB“, yra tai, kad galite apsistoti namuose, priklausančiuose vietiniams žmonėms, kurių kultūra jums nepažįstama. Tokia patirtis įmanoma, nes „AirBnB“ yra privati ​​nuosavybė, o tai suteikia autentiškesnę patirtį nei apsistojus viešbutyje.

Be to, „AirBnB“ yra pigesni nei viešbučiai. „AirBnb“ galite rasti vos už 9 USD už naktį! Tai daug pigiau nei daugelis viešbučių kambarių.

„AirBnB“ taip pat yra draugiški naminiams gyvūnėliams ir paprastai būna su virtuvėle arba visa reikalinga įranga aprūpinta virtuve, kad būtų lengviau gaminti maistą, o ne valgyti lauke ar užsisakyti kambarių aptarnavimo.

AirBnB trūkumai

Vienas iš pagrindinių „AirBnB“ minusų yra tai, kad jie ne visada turi registratūrą. Tai reiškia, kad jei jums ko nors prireiks viešnagės metu, turėsite susisiekti su šeimininku arba patys susirasti konsjeržą. Jei rajone nėra konsjeržo, gali būti sunku susekti „AirBnB“ vadovą.

Be to, „AirBnB“ paprastai kainuoja pigiau nei viešbučiai. Tačiau kai kurie „AirBnB“ ima iki 30 % jūsų užsakymo mokesčio kaip komisinį mokestį, kuris gali greitai padidinti jūsų bendrą nakvynės kainą. Nors šis procentas gali atrodyti nereikšmingas, tai gali būti didelė suma, įvertinus, kiek naktų apsistojate AirBnB, palyginti su tuo, kiek dienų rezervuojate viešbučio kambarį.