4 Populiariausios Kelionių Nuolaidos, Kurias Galite Gauti Nemokėdami nė Cento

Vienas iš labiausiai naudingų dalykų, susijusių su atostogomis, yra tai padaryti už nedidelę kainą. Dėl interneto kelionių užsakymas tapo daug paprastesnis ir pigesnis nei bet kada anksčiau. Nuolaidas galite rasti beveik bet kur ir bet kuriuo jums patogiu laiku. Štai keletas patarimų, kaip gauti geriausius kelionių pasiūlymus nemokant už juos nė cento!

Sutaupykite už skrydžius

Paprasčiausias būdas sutaupyti skrydžiams – pirkti juos tada, kai jie yra pigiausi. Tokios svetainės kaip „Skyscanner“ gali padėti rasti geriausius pasiūlymus nemokant visos kainos. Taip pat galite prisiregistruoti gauti el. pašto pranešimus iš oro linijų, kad žinotumėte, kada jie turi paskutinės minutės išpardavimą ar bilietų išpardavimą.

Pirkite pasiūlymus internetu

Vienas iš paprasčiausių būdų gauti nuolaidą kelionei – pirkti pasiūlymus internetu. Tokios svetainės kaip Groupon, RetailMeNot ir kitos siūlo nuolaidas viskam – nuo ​​viešbučių iki lėktuvų bilietų. Populiariose kelionėse ir paskirties vietose paprastai galite rasti 50% ar daugiau nuolaidų.

Kitas geras būdas rasti pasiūlymų – užsiprenumeruoti el. pašto sąrašus iš svetainių, kurios specializuojasi kelionių srityje. Šie sąrašai paprastai siunčiami kasdien su nauju pasiūlymu, kad galėtumėte apsvarstyti. Kartais tai tik 10% nuolaida viešbučio kuponui, bet kartais galite gauti nemokamą skrydis!

Uždirbkite mylių ir taškų

Vienas geriausių būdų gauti nuolaidų kelionėms – uždirbti mylių ir taškų iš dažnai skraidančių programų. Jei jau esate lojalumo programos narys, visada patikrinkite, ar nėra siūlomų pasiūlymų ar privilegijų. Galite uždirbti mylių per kredito kortelių bendroves, viešbučius ir oro linijas. Ir net jei nesate lojalus jokiai vienai įmonei, daugelis oro linijų turi aljansus su kitomis oro linijomis, kurios leidžia pelnyti taškų jų tinkluose.

Gaukite nuolaidas studentams

Ar turite galiojantį studento pažymėjimą? Jei taip, jūs turite teisę į geriausias kelionių nuolaidas. Ši parinktis taip pat puiki, jei planuojate su savimi pasiimti savo partnerį ar draugą. Kai kurios vietos, kur galite rasti šias nuolaidas, yra „Expedia“, „Orbitz“ ir „StudentUniverse“.